Ul. Ściegiennego 7
40-114 Katowice
Polska


Tel.: +48884882727

biuro@biurowe.com.pl

NIP: 632-17-72-695

O firmie

O Biurowe.com.pl

Jesteśmy na rynku od 1999 roku, czyli już od ponad 20 lat doskonalimy się dla Państwa, zdobywamy doświadczenie w obsłudze klienta i ciągle wzbogacamy naszą ofertę.

Dzięki temu szczycimy się ciągłym wzrostem wartości sprzedaży oraz rosnącą ilością zadowolonych klientów.

Nasze atuty to m.in. doświadczenie, rzetelność, zaangażowanie naszych pracowników oraz zaufanie klientów i dostawców.

Kapitał naszej firmy jest w 100% polski.

Dążymy do osiągnięcia najwyższych standardów jakości w obsłudze dzięki wdrażaniu najnowszych technologii zarówno w sferze logistyki jak i w obszarze platformy B2B.

Znajdą Państwo u nas naprawdę szeroki asortyment artykułów biurowych- od tych najbardziej popularnych, klasycznych, do tych wyjątkowo ekskluzywnych oraz artykuły plastyczne, urządzenia biurowe, materiały eksploatacyjne artykuły higieniczne i BHP, środki czystości, a także artykuły spożywcze.

Dodatkowo wyspecjalizowaliśmy się w obszarze usług, takich jak projektowanie i produkcja kompletnych pieczątek, wizytówek oraz personalizacja kalendarzy.

Oferujemy bezpłatny transport do firm lub do jednostek instytucji publicznej na terenie GOP przy złożeniu zamówienia o wartości powyżej 200zł netto.

Zamówienie można złożyć poprzez platformę zakupową- jest to najszybsza i najwygodniejsza forma zakupów, ale obsługujemy również zamówienia złożone e-mailem lub telefonicznie.

Gorąco zachęcamy również do odwiedzenia naszej stacjonarnej hurtowni. Jest do niej dogodny dojazd (znajdujemy się obok SCC). Można w niej zrobić zakupy na miejscu lub odebrać zamówienie złożone na naszej platformie.

W przypadku pytań służymy wszelką pomocą.
Zapraszamy do współpracy i do zakupów!

Zespół Biurowe.com.pl